Авторський в'язаний светр Весняна пустощі - Майстер клас

Автор: Marina Morgun , дата: вт, 03.10.2020 - 18:23 189 переглядів
Image
Авторський в'язаний светр Весняна пустощі - Майстер клас

Светр вийшов дуже ніжним і в той же час трохи очманілим - за рахунок свого незвичайного низу і недбалих дірочок в полотні. З одного боку светри йде коса, яка широка внизу, і звужується до верху. Саме вона навіває весняний настрій. Запрошую всіх бажаючих зв'язати такий светр собі за допомогою цього докладного відео майстер-класу.  

Image
Авторський в'язаний светр Весняна пустощі - Майстер клас
Image
Авторський в'язаний светр Весняна пустощі - Майстер клас

"Діряві" речі зараз якраз в моді, з цього ви можете власноруч зв'язати для себе такий стильний светр.

Для роботи Вам знадобитися:
- близько 550 грам пряжі Baby Wool від ALIZE (у мене на 42-44 європейський розмір пішло 535 грам в дві нитки), метражем 175 метрів в 50 грамах;
- кругові спиці № 5;
- голка для зшивання в'язаних виробів;
- сантиметр і лінійка;
- ножиці.

Частина 1:
У першій частині авторського светри "Весняна пустощі" я розповідаю про пряжі, з якої в'язала, про побудову викрійки і розрахунків.

Відео - Авторський в'язаний светр Весняна пустощі - Майстер клас

Частина 2:
У другій частині авторського светри "Весняна пустощі" я показую, як починаю в'язати перёд светри спицями. Набираю петлі, в'яжу три ряди гумки 3 * 1, а потім починаю в'язати основне полотно лицьовій гладдю - укороченими рядами. Способів в'язати укорочені ряди спицями на просторах інтернету зустрічатися дуже багато, але мені сподобався саме цей. По тому що при в'язанні укорочених рядів таким способом, в полотні не залишається ніяких дірочок, в місцях, де я роблю поворот на іншу сторону.
Ще цей урок з в'язання светри спицями, буде корисний для Вас, якщо Ви хочете навчиться в'язати дірки за допомогою спиць в в'язаному виробі. У ньому я показую, як роблю дірочки в в'язаному полотні за допомогою спущених петель. А так же, на початку цього відео уроку, розповідаю, як випрямити пряжу після розпускання за допомогою пари. Показую яка вона стала після відпарювання. Цей лайфхак з в'язання буде корисним у багатьох ситуаціях, щоб привести пряжу в первинний вигляд. Але він буде дієвим лише в тому випадку, якщо в складі пряжі присутній натуральна шерсть.

В'язаний светр частина 2

Частина 3:
У цьому уроці з в'язання авторського светри "Весняна пустощі" я закінчую в'язати укорочені ряди і починаю в'язати повними рядами. Так само припиняю робити дірочки за допомогою спущених петель і далі в'яжу полотно лицьовій гладдю за винятком коси.
Коса на светрі виглядає дуже красиво і цікаво, особливо коли вона звужується до верху. У цьому відео уроці я детально показую як в'язати широку косу спицями, як робити переплетення, і як збавляти петлі щоб коса звузилася. Спочатку ми робимо палітурки в кожному 12 ряду, або ж в кожному 6 особовому ряду. А потім переплетення робимо з меншим інтервалом рядів. Зменшуємо петлі в косі - поки з широкою коси, яка складається з 30 петель, не залишиться 15 петель.
Урок закінчується тим, що я розповідаю і показую як вирахувати потрібну кількість рядів, які потрібно зв'язати вгору до горловини. Якщо залишилися питання - сміливо задавайте їх у коментарях! Діліться своїми роботами, надсилайте мені фото. Для мене це буде найкращою нагородою за мою працю!)

В'язаний светр частина 3 

Бажаю приємного перегляду, і не забудьте підписатися на мій канал!)

Також ставте лайки і пишіть коментарі, мені буде дуже приємно!))

Підписуйтесь на мою сторінку в Instagram: https://www.instagram.com/by_marina_morgun/

Для
для жінок
Що є в шаблоні
Майстер клас
Опис
Схема
Рейтинг
Average: 4 (2 votes)
Розділ
Comments