Побачивши цей чудовий пуловер з колекції D & amp; G, так і хочеться його зв'язати. Він дуже стильний і точно сподобається вашому чоловікові. Він добре підкреслює фігуру і має V-подібний виріз горловини. А за рахунок снуд - здається дуже теплим і незамінним в холодні зимові дні. За бажанням його можна знімати, ну або зовсім не в'язати, але думаю, хто побачить - закохається, і захоче пов'язати все разом.
Дівчата, які вже в'язали цей пуловер, радять придбати близько 1-1.1 кг пряжі. Вона повинна бути не ворсиста, щоб добре проглядався візерунок. Наприклад можна взяти пряжу Lanogold від Alize або Yarn Art Super Merino. Спиці беруть різні, починаючи від №3 до №5, в залежності від того, яку пряжу ви візьмете. Але важливо й не помилитися у виборі спиць, інакше узор пуловера буде розтягнутий і не акуратний.
Перед початком в'язання можна зробити зразки візерунків, це допоможе розрахувати розмір і щільність в'язання.
Починаємо в'язати з низу в верх. В низу в'яжемо гумку 2 на 2, після чого в'яжемо валик з виворітного рядів для того, що б перейти з гумки до основного полотну.
Є форма для прикладу з 5-ю розмірами, яка може вам допомогти,
У наявних з чим позначені лицьові ряди, виворітні в'яжемо по малюнку.
По краях спини, переду і рукавів в'яжеться звичайний візерунок "ірис" 2 лицьові на 2 виворітні петлі.
Схема джгута:
Схема джгута дана на 3 х 2, але можна в'язати і звичним способом 3 х 3 (3 лицьові за роботою знімаємо на додаткову спицю, а 3 петлі в'яжемо лицьовими, повертаємо зняті петлі і пров'язуємо їх також лицьовими. За допомогою цього, палять буде зміщуватися в право.
Схема ромба:
Переплетення 4-х лицьових (2 лицьові петлі за роботою знімаємо на додаткову спицю, пров'язуємо 2 лицьовими, після 2 петлі, які зняли.
Розширення ромба в'яжеться зміщенням 2-х лицьових петель вліво і в право від середини (вправо знімаємо за роботою 1 виворітну петлю на доп. Спиць., Пров'язуємо 2 лицьові, а потім лицьовій 1-ну зняту виворітного. Подальша роботу виконуйте за схемою, так як не завжди виворітну петлю потрібно в'язати лицьовій.
Щоб змістити ромб вліво - знімаємо 2-е лицьові перед роботою на додаткову спицю, в'яжемо 1 виворітну лицьовій і знімаємо 2-е лицьові і пров'язуємо осіб.
Щоб ромб звужувався необхідно виконати все теж, тільки в зворотному порядку.
Палять по середині ромба в'яжеться також, як і перехрещення 4-х лицьових в першому ряду.
Схема аранів:
Можна спробувати в'язати перехрещення через ряд, а не в кожному особовому ряду (в'яжемо додатковий ряд по малюнку лицьовими і виворітними, без змін).
Переплетення виходять за допомогою перехрещення 5-й петель то вліво, то вправо.
3-ий ряд починаємо 2-я перехрещення вправо (3 петлі, 2-е лицьові і 1-на виворітна, за роботою знімаємо на доп. Спицю, пров'язуємо 2 лицьові і повертаємо зняті петлі, в'яжемо їх: 1-ю лицьову петлю - 1 -ої виворітного, 2-ю лицьову - лицьової, 3-ю виворітного - лицьової. Таким чином відбувається заміна потрібних петель, щоб вийшов візерунок (між "доріжками" з 2-ух осіб. повинна бути 1-на виворітна.
Це перехрещення можна виконати і з іншого. 2-е осіб. знімаємо за роботою на 1-ю додаткову спиць., 1-у виворітну знімаємо перед роботою на 2-ю доп. спицю, в'яжемо 2 лицьові, 1-у виворітного з 2-й додаткової спиці, 2-ю лицьову з 1-й додаткової спиць.
5-й ряд: робимо 3 перехрещення вліво (2 осіб. Знімаємо перед роботою на доп. Спиць., В'яжемо 3 петлі, 1-у виворітного і 2-е лицьові (1-ю вив. - лицьової, 2-ю осіб. - лицьовій, 3-ю осіб. - виворітного, повертаємо зняття петлі і в'яжемо їх осіб.
Ущё один спосіб: 2-е осіб. знімаємо перед роботою на 1-ю доп. спиць., 1-у виворітну знімаємо за роботою на 2-ю додаткову спиць., в'яжемо 2-е осіб., 1-ну виворітного з 2-й додаткової спиць., 2-е лицьові з 1-й додаткової спиці.
Снуд в'яжемо за допомогою таких же візерунків, можна взяти спиці поменше.