Опис домашніх в'язаних чобітків гачком

Автор: margo1989 , дата: пн, 02.10.2020 - 18:07 262 перегляди
Image
Опис домашніх в'язаних чобітків гачком

Настають холоди, а нам так хочеться тепла і затишку в домі. Ось прекрасна ідея як утеплити свої ніжки. Плюс цих чобіток в тому, що їх можна зв'язати з того, що є у Вас вдома. Особисто я так і зробила! Зазвичай їх в'яжуть з пряжі, до складу якої входить шерсть, але так як у мене вдома було пару моточків пряжі, яка по видимому залишилася від чогось, то я взяла її. Можна так-само розпустити що-небудь, наприклад старий светр, який ви вже давно не носите, або ще якусь не потрібну Вам річ​​.

Image
Опис домашніх в'язаних чобітків гачком
Image
Опис домашніх в'язаних чобітків гачком

Починаємо з устілки. Беремо повсть, у мене завалявся шматочок вдома, ставимо ногу, обводимо маркером і вирізаємо устілку.
ВАЖЛИВО: вирізати строго по нозі, зайвого не залишати, особливо з боків, інакше чобітки вийдуть великі. Хіба що тільки підмалювати можна біля носка, щоб надати красиву форму. Так на 37-38 розмір довжина устілки приблизно становитиме 24 см. Ну а якщо повсті вдома немає, то продаються вже готові устілки, які ви можете придбати.
Далі починаємо в'язати. Знадобиться шило для проколювання дірок у устілці, щоб зручніше було просовувати гачок. Так по колу устілки робимо дірочки, і з допомогою них обв'язуємо устілку стовпчиками без накиду по колу, у мене вийшло 96 стовпчиків, але у Вас кількість стовпчиків може відрізняться. Це залежить від товщини ниток.
2-й ряд: обв'язуємо устілку стовпчиками без накиду, чіпляючись за внутрішню петельку попереднього ряду (за задню стінку);
3-4-й ряди: продовжуємо далі в'язання по колу, чіпляючись за обидві петельки попереднього ряду. Обрізаємо нитку.
Знаходимо середину носка майбутнього чобота, розраховуємо так, щоб зв'язати 6 стовпчиків без накиду, і вони були по середині. Повертаємо в інший бік і в'яжемо вже 7 стовпчиків. В початку і кінці ряду, чіпляємо наші ряди до попередніх зв'язаних 4-х рядів, які ми в'язали по колу. Таким чином з кожним рядом повинно бути на один стовпчик більше. Коли число стовпчиків досягло вже 24, припиняємо додавання петель, в'яжемо в кожному ряду по 24 стовпчика. Всього у мене вийшло 23 ряди по 24 стовпчики без накиду. Коли дов'язали останній 23 ряд, продовжуємо в'язання вже по задній стінці майбутнього чобота (по верх раніше зв'язаних 4- х рядів по колу), дов'язавши до передньої частини чобота (23 ряду), чіпляємося і повертаємо, в'яжемо у зворотний бік. Таких рядів я пров'язала 5 штук.
Далі йдуть "пупиришки" =) Їх в'яжемо за схемою:

Image
схема і опис домашніх в'язаних чобітків гачком

Я в'язала п'ять рядів, можна зробити і більше. По закінченню в'язання візерунка, я в'язала по 5 стовпчиків з накидом в кожну ямку, і чіпляла стовпчиком без накиду на горбочку. Зверху обв'язуємо стовпчиками без накиду.

Якщо щось не ясно, пишіть в коментарі, я обов'язково відповім!

© При копіюванні розміщувати посилання на сайт  https://handmade.vpoltave.net

Для
для жінок
Що є в шаблоні
Опис
Схема
Рейтинг
Average: 5 (1 vote)
Розділ
Comments