Рукавичка для закоханих з оленем

Автор: kristina , дата: пн, 02.10.2020 - 18:24 163 перегляди
Image
Рукавичка для закоханих з оленем

Якщо Ви не знаєте, що подарувати своїй другій половинці напередодні зими, то ми пропонуємо прекрасний варіант - рукавиця для закоханих. Вона буде символізувати Вашу любов, а так само не дасть замерзнути вашим ручкам, якщо Ви захочете, гуляючи разом з коханою людиною, відчувати його руку. Тепла і красива - ніколи не дасть розлучитися, навіть в найхолоднішу погоду, з тим, хто Вам дуже дорогий. А якщо Ви зв'яжете її власноруч, то вона подарує ще більше теплоти, адже буде виконана з любов'ю!

Для в'язання знадобитися: 50 грам пряжі білого кольору, залишки коричневого, рожевого і чорного кольорів, у складі якої 50% вовни і 50% акрилу, метражем 250 метрів в 100 грамах. А так же гачок №2, панчішні спиці №2, очки і 1 бубонець.

Приступаємо до роботи:

Увага! В'язати будемо ниткою в два складання.

На 4 спиці білою ниткою набираємо 44 петлі, по 11 петель на кожну спицю, в'яжемо резинкою 1 на 1 (поперемінно 1 лицьова петля і 1 виворітна) 6 сантиметрів. Потім отлаживаемого петлі в сторону. В'яжемо аналогічно другому гумку. До петель першої гумки додаємо петлі другий гумки і в'яжемо єдиним полотном лицьовій гладдю 12 см. Потім починаємо збавляти петлі з обох сторін, поки на спицях не залишиться 4 петлі. Стягаємо залишилися петлі робочою ниткою, обрізаємо нитку і закріплюємо.

Image
Опис і схема для рукавичок для закоханих з оленем
Image
Опис і схема для рукавичок для закоханих з оленем

Далі, коричневою ниткою за схемою в'яжемо мордочку оленя, обв'язуємо 1 поруч стовпчиками без накиду. Після, в'яжемо роги, вуха, ніс, лапи за схемами. Пришиваємо всі деталі до рукавиці, вишиваємо рот, пришиваємо дзвіночок як на фото. Рукавичка готова!)

Частіше даруєте тепло своїм коханий!)

Для
інше
Що є в шаблоні
Опис
Схема
Рейтинг
Average: 5 (1 vote)
Розділ
Comments