Шарф - хомут з ​​текстурними ромбами

Автор: margo1989 , дата: сб, 02.01.2020 - 20:41 1 перегляд
Image
Шарф - хомут з ​​текстурними ромбами

Цей стильний шарф-хомут зв'язаний текстурним ромбовим візерунком з товстої пряжі. А це означає, що зв'язати його можна досить швидко і легко. Він може бути як у вигляді хомута, так і просто, звичайного шарфа. Але я б зупинилася все ж на хомуті, так, як вони зараз якраз в моді, а якщо зв'язати його власноруч, то можна бути впевненою в тому, що такого на "кожному кроці" не зустрінеш!

Image
схема і опис шарф - хомут з ​​текстурними ромбами

Для в'язання знадобиться: 400 грам пряжі світло-коричневого кольору, у складі якої 80% вовни мериноса і 20% мохеру, метражем 115 метрів в 100 грамах, а також спиці № 7.

Розмір шарфа в ширину становить 29 сантиметрів, в довжину 174 - 178 сантиметрів.
Щільність в'язання близько 14 петель і 16 рядів = 10 сантиметрів лицьовою гладдю і візерунком зв'язаним спицями № 7.

Також зверніть увагу на те, що при в'язанні за схемою, лицьові ряди читаємо з права наліво, а виворітні, відповідно навпаки - зліва направо.

Приступаємо до роботи:

Прямий шарф:
Набираємо 41 петлю на спиці № 7 .
1 лицьовій ряд: 3 лицьових петлі, накид, 2 петлі разом лицьовими з нахилом вліво, лицьовими в'яжемо до останніх 5 петель, 2 петлі разом лицьових, накид, 3 лицьових.
2 ряд: в'яжемо 4 виворітних, лицьові петлі до останніх 4 петель, 4 виворітних. Таким чином повторюємо останні 2 ряди ще 1 раз.
Продовжуємо візерунком по схемі, пров'язуючи раппорт з 20 ряду, поки довжина шарфу не складе приблизно 176 сантиметрів від краю набору петель, закінчуємо в 19 ряду.
Наступний ряд: в'яжемо 4 виворітних, лицьові петлі до останніх 4 петель, 4 виворітних.
Наступний ряд: 3 лицьових, накид, 2 петлі разом лицьовими з нахилом вліво, лицьові петлі до останніх 5 петель, 2 петлі разом лицьовими, накид, 3 лицьових.
Наступний ряд: 4 виворітних, лицьові петлі до останніх 4 петель, 4 виворітні.
Повторюємо останні 2 ряди ще 1 раз, потім закриваємо петлі лицьовими.

Снуд:
Набираємо 41 петлю на спиці № 7, потім в'яжемо візерунком по схемі, повторюючи раппорт з 20 рядів, поки шарф не досягне довжини близько 174 сантиметри від краю набору петель, закінчуємо в'язання в 19 ряду і закриваємо петлі. Для складання з'єднуємо край набору і закриття петель, таким чином формуємо хомут.

Image
схема і опис шарф - хомут з ​​текстурними ромбами

Успішного в'язання!!!

Для
для жінок
Що є в шаблоні
Опис
Схема
Рейтинг
Average: 5 (1 vote)
Розділ
Comments