Біла туніка спицями

Автор: kristina , дата: сб, 01.11.2020 - 15:36 83 перегляди
Image
Біла туніка спицями

Якщо Ви хочете зв'язати себе туніку самостійно, але у Вас немає багато досвіду в в'язанні спицями, то ця туніка саме для Вас! За рахунок білого кольору - вона виглядає дуже святково і незвично, а також дуже практична, адже білий колір можна поєднувати з багатьма іншими, і ви не будете виглядати при цьому нерозумно, а навпаки, будите привертати увагу оточуючих. Тим більше, що ця модель була опублікована в одному із зарубіжних журналів про в'язання.

Для в'язання знадобиться: пряжа AK YUNLU, колір В 0003, 7 мотків вагою 100 грам, а також спиці № 8, якими ми будемо в'язати в дві нитки, і № 7, ними в'яжемо в одну нитку.
Перед і спина:
Набираємо на спиці подвійною ниткою 48 петель і в'яжемо резинкою 1 на 1 (1 виворітна, 1 лицьова) 6 сантиметрів. Далі продовжуємо в'язання лицьовій гладдю 40 сантиметрів, після чого переходимо на 1 нитку і набираємо по 6 петель для рукава. Рукав продовжуємо в'язати подвійний ниткою: 4 ряди гумкою 1 на 1. Одночасно продовжуємо в'язати основну деталь спицями № 7 одинарної ниткою, в висоту 28 сантиметрів. Ширина рукава повинна бути 9 сантиметрів. Для горловини залишаємо відкритими по 30 петель спереду і ззаду.

 

Image
Біла туніка спицями
Image
Біла туніка спицями
Image
Біла туніка спицями
Для
для жінок
Що є в шаблоні
Опис
Рейтинг
Average: 5 (1 vote)
Comments