шкарпетки

Шкарпетки спицями для малюка

Автор: malaniya , дата: нд, 01.19.2020 - 20:46

Маленькі, теплі носочки для вашого малюка. Вони зігріють його маленькі ніжки, і не дадуть їм замерзнути. Турботливі мами в'яжуть їх, вкладаючи в них всю душу, адже так приємно зробити щось своїми руками для свого маленького чада.

Ажурні в'язані шкарпетки

Автор: kristina , дата: нд, 01.19.2020 - 20:27

Теплі, ажурні в'язані шкарпетки - це саме те, що потрібно для домашнього затишку. Вони і зігріють, і прикрасять Ваші ніжки в холодні зимові вечори. У них ви будите відчувати себе привабливою навіть в домашній обстановці.

В'яжуться вони спицями та досить товстою пряжею, а значить робота не забере багато часу. приступаємо:

 

Ажурні шкарпетки спицями

Автор: kristina , дата: нд, 01.12.2020 - 13:16

Ніжні ажурні шкарпетки можна використовувати як для домашнього застосування, так і для прогулянок. Багато залежить від пряжі, який Ви будите їх в'язати. Вони можуть бути і зовсім літні і тепліші. Але в будь-якому випадку, в в'язаних шкарпетках Ви будете відчувати себе дуже затишно і привабливо!

Для в'язання знадобиться: пряжа в складі якої 75% вовни і 25% нейлону, метражем 205 метрів в 50 грамах, приблизно 2 мотка, а також спиці № 2.5. А якщо взяти пряжу таку як бавовна, акрил або подібну, то носочки перетворяться в літні
Подальший опис:

Шкарпетки з совами від Julie Elswick Suchomel

Автор: kristina , дата: нд, 01.12.2020 - 13:11

Чарівні носочки Owlie будуть дуже ніжно виглядатимуть на Ваших ніжках. А оригінальний малюнок з совами дає зрозуміти, що вони пов'язані не просто так, а мають глибокий сенс. Сова - символ мудрості. А це означає, що ці шкарпетки не просто будуть зігрівати ніжки, але і зроблять мудрішими.