Червоний топік і болеро

Автор: stanislava boyko , дата: сб, 03.21.2020 - 14:31 124 перегляди
Image
Червоний топік і болеро

Топ 
Автор: Георгадзе І. А.
Розмір: 36/48.
Високий ступінь складності.

Матеріали
230 г пряжі Alpina «Rene» (100% Мерсеризованої бавовни; 105 м / 50 г) червоного кольору; гачок Gamma № 3; гудзики Gamma 9 шт.

Техніка вязания 

Крючком: повітряні петлі (п.п.), з'єднувальні стовпчики (з'єдн.ст.), стовпчики без накиду (ст.б/н), напівстовпчик (нап./ст.), стовпчики з накидом ( ст.з/н);
основний візерунок: в'язати згідно зі схемою;
листочок (6 шт.): в'язати згідно зі схемою;
квітка № 1 (2 шт.): в'язати згідно зі схемою;
квітка № 2 (4 шт.): в'язати згідно зі схемою;
коло (8 шт.): в'язати згідно зі схемою;
перловий джгут: набрати ланцюжок з 3 п.п., 1 ст.б /н в 1-шу п.п. ланцюжка.

Роботу повернути за годинниковою стрілкою. Ввести гачок в утворені дві паралельно лежачі поруч петлі і пров'язати ст.б/н, * роботу повернути за годинниковою стрілкою. Ввести гачок в 2 паралельно лежачі петлі і пров'язати ст.б/н *, повторити від * до * до необхідної довжини.

Щільність в'язання
6,5 рапорта х 10 р. = 10 х 10 см, зв'язано гачком № 3 основним узором.

Опис роботи 

Ціліснозв'язані права поличка, спинка і ліва поличка: гачком № 3 виконати перловий джгут довжиною біля 2 метрів або рівний внутрішньому периметру викрійки топа. Одержаний джгут замкнути в коло.
Приєднати нову нитку за нижню частину джгута згідно викрійці. Далі в'язати 32 ряди згідно зі схемою основного візерунка, одночасно приєднуючи полотно в кінці і на початку кожного ряду до джгута. Всього 43 рапорти. Верхній край джгута залишити вільним.

Листочка (2 шт.): виконати викрійку в натуральну величину з щільної поліетиленової плівки. Виконати елементи за допомогою гачка № 3. Всі елементи відпарити. По зовнішньому контуру (з 3-х сторін листочки) прокласти плоский шнур і приметати. По внутрішньому полю вставки приметати шнур і мотиви лицьовою стороною вниз. З'єднання шнура і мотивів здійснюється за допомогою брід - вісімок. Для виконання бріди необхідно прокласти нитку від шнура до мотиву і назад, туго оповити нитку. Закріпити нитку коротким стібком. При переході від одного з'єднання до іншого протягувати нитку треба всередині шнура або мотиву. Готову листочку відокремити від плівки.

Збірка і облаштування 

Готові листочки пришити до верхніх країв поличок. Вільну сторону джгута пришити до верхнього краю топа.
Топ обв'язати по колу 3-ма рядами ст.б/н. Кожен ряд закінчувати за допомогою з'єдн.ст. На правій поличці виконати петельки з п.п. Пришити гудзики.

лямочка (2 шт.): гачком № 3 виконати перловий джгут необхідної довжини. Лямочки пришити до топу згідно фото.

Болеро
Автор: Георгадзе І. А.
Розмір: 36/48.
Високий ступінь складності.

Матеріали
230 г пряжі Alpina «Rene» (100% Мерсеризованої бавовни; 105 м / 50 г) червоного кольору; гачок Gamma № 3; гудзики Gamma 9 шт.

Техніка вязания 
Крючком: повітряні петлі (п.п.), з'єднувальні стовпчики (з'єдн.ст.), стовпчики без накиду (ст.б/н), напівстовпчик (нап./ст.), стовпчики з накидом ( ст.з/н);
основний візерунок: в'язати згідно зі схемою;
перловий джгут: набрати ланцюжок з 3 п.п., 1 ст.б/н в 1-шу п.п. ланцюжка.
Роботу повернути за годинниковою стрілкою. Ввести гачок в утворені дві паралельно лежачі поруч петлі і пров'язати ст.б/н, * роботу повернути за годинниковою стрілкою. Ввести гачок в 2 паралельно лежачі петлі і пров'язати ст.б/н *, повторити * до * до необхідної довжини.

Щільність в'язання
6,5 рапорта х 10 р. = 10 х 10 см, зв'язано гачком № 3 основним узором.

Опис роботи 

Спинка: гачком № 3 набрати ланцюжок з 85 п.п. (82 п.п. основи + 3 п.п. підйому). 1-й ряд: 1 ст.з/н в 4-ту п.п. ланцюжка від гачка, 1 п.п., * 3 ст.з/н в 3-ю п.п. основи ланцюжка від гачка, 1 п.п. *, повторити від * до * 24 рази, 2 ст.з/н в 3-ю п.п. основи ланцюжка від гачка. Всього 27 рапортів.
Далі роботу продовжити згідно зі схемою основного візерунка і схемою зменшення по 20-й ряд включно.

Правий рукав: виконати перловий джгут довжиною біля 18 см. Нитка не відрізати. Далі в'язати по лицьовій стороні джгута.
1-й ряд: 3 п.п. підйому, 1 ст.з/н в 1-шу п.п. підйому, 1 п.п., * 3 ст.з/н в 3-ю п.п. джгута від гачка, 1 п.п. *, повторити від * до * 9 раз, 2 ст.з/н в 3-ю п.п. джгута від гачка. Всього 11 рапортів. Далі роботу продовжити згідно зі схемою рукава по 37-й ряд включно.
Для розширення рукава виконати прибавки з обох сторін згідно схемою додавання. Всього 21 рапорт.
Для оформлення лінії реглана з 38-го ряду по 57-й ряд включно виконати убавки по обидва боки згідно зі схемою зменшення.
Лівий рукав: в'язати, як правий рукав.

Збірка і облаштування 

Виконати шви на рукава. Рукава вшити в пройми. Гачком № 3 виконати перловий джгут необхідної довжини і пришити по колу згідно фото. Болеро обв'язати по колу 3-ма рядами ст.б/н. Кожен ряд закінчувати за допомогою з'єдн.ст.

Image
Червоний топік і болеро
Image
Червоний топік і болеро
Image
Схема квітки для Червоного топіка і болеро
Image
Схема рукава, додавання і віднімання
Image
Схема основного візерунку
Image
Схема  для Червоного топіка і болеро
Для
для жінок
Що є в шаблоні
Опис
Схема
Рейтинг
Average: 4 (2 votes)
Розділ
Comments