Гламурна шапочка для дівчинки "Кішка"

Автор: margo1989 , дата: нд, 01.12.2020 - 13:46 29 переглядів
Фото
Гламурна шапочка для дівчинки "Кішка"

Якщо Ви зв'яжете таку шапочку своєї дочки, то вона неодмінно буде пишається Вами! Весела, оригінальна, модна і кумедна шапочка нікого не залишить без уваги. Всі подружки точно обзавідуються! Таку шапку не купиш в магазині, це вже точно! А скільки в ній теплоти і любові ... Адже коли в'яжеш щось, а ще й для улюбленого чоловічка, то влажівать всю свою душу в кожну петельку !!!

Для в'язання знадобиться: пряжа Merino Light Ярна яскраво - рожевого кольору, в складі якої 70% вовни і 30% акрилу, метражем 225 метрів в 100 грамах, Charizma YarnArt темно -сірого кольору, в складі якої 80% вовни і 20% акрилу, метражем 200 метрів в 100 грамах, Lana Gold Alize чорного і білого кольору, в складі яких 50% вовни і 50% акрилу, метражем 240 метрів в 100 грамах, а так само гачки №2,5, №3 та №4,5.
Для розмірів 46-48 сантиметрів по окружності голови, висота становитиме 17 сантиметрів в надітому вигляді. Для того, щоб змінити розмір шапки необхідно зменшити або збільшити кількість стовпчиків по окружності голови і кількість рядів по висоті. Так само можна досягти іншого розміру, якщо взяти пряжу іншого товщини.

Подальший опис:

Фото
Гламурна шапочка для дівчинки "Кішка"
Фото
схема і опис гламурної шапочки для дівчинки "Кішка"

Схеми в'язання додаткових елементів:

 

Фото
схема і опис гламурної шапочки для дівчинки "Кішка"

Нехай час за в'язанням пролетить непомітно!

Що є в шаблоні
Опис
Схема
Рейтинг
Average: 5 (1 vote)