Літнє жовта сукня гачком

Автор: margo1989 , дата: пт, 01.10.2020 - 14:39 42 перегляди
Image
Літнє жовта сукня гачком

Це, на перший погляд, простеньке платтячко виглядає дуже ефектно. Бачиш його, і відразу згадується літо, сонце, море, пляж ... О, як хочеться повернуться в ті теплі і сонячні дні. Ідеш ти по березі моря, а навколо тебе приголомшливі погляди, адже це плаття точно з тих, на які все будуть звертати увагу. Ну якщо вже цього літа не вдалося втілити цю маленьку мрію, то до наступного ми точно встигнемо! А найголовніше, що в'язати його зовсім не важко і це не займе багато вашого часу.

Ця річна ажурна мрія пов'язана гачком № 2 з пряжі "Івушка", до складу якої входить 50% бавовни і стільки ж акрилу, метражем 430 м. І вагою 100 гр.
Футболка будемо в'язати з верху в низ.
Для 36 розміру нам буде потрібно набрати 240 повітряних петель і зімкнути їх в ланцюжок, це буде ширина горловини. Далі продовжуємо в'язання по схемі.

Image
Літнє жовта сукня гачком

Необхідно зв'язати 19 рядів, а за тим відзначаємо ниткою іншого кольору місця де будуть пройми (на схемі зазначено стрілками). Далі продовжуємо в'язати по колу тільки перед і спину, в'яжемо ряди № 20, 21, 22 по одному разу, а потім повторюємо 22 ряд. Коли Дов'язати до 38 ряду, то замість 2-х повітряних петель між доріжками в'яжемо по 3 петлі, Дов'язати до 48, в'яжемо вже замість 3-х по 4 петлі. Коли довжина сукні досягла 90 см - закінчуємо роботу.
Потім за схемою обв'язуємо горловину, в'яжемо арочки з повітряних петель, а потім в кожну арку вплутуватися по 10 стовпчиків з накидом. На цьому робота закінчена.

Для
для жінок
Що є в шаблоні
Опис
Схема
Рейтинг
Average: 3 (2 votes)
Comments