Різдвяний наряд для пляшки

Автор: kristina , дата: вт, 02.04.2020 - 20:47 58 переглядів
Image
Різдвяний наряд для пляшки

Ще один новорічний варіант, як прикрасити подарункову пляшку. Від такого подарунка не відмовиться ніхто! Вона прикрасить і новорічний стіл, і Ваш будинок в цілому. Додасть теплоти і затишку, а також подарує веселий і святковий настрій Вам і Вашим близьким.

Для в'язання двох пляшок вина , об'ємом 0,75 літрів знадобиться: по 50 грам червоної і білої пряжі, у складі якої може бути акрил на половину з вовною, метражем близько 200 метрів в 50 грамах, а також панчішні спиці № 3.

Щільність в'язання панчішної в'язкою повинна бути приблизно: 24 петлі на 32 ряда = 10 на 10 сантиметрів.

Починаємо роботу:
В'язати будемо по колу на 5-ти спицях. Перша пляшка: набираємо 60 петель білою пряжею, перший ряд в'яжемо лицьовими петлями, а далі 3 ряди резинкою 1 на 1 (1 виворітна , 1 лицьова петля). Далі продовжуємо в'язати червоною ниткою відповідно до схеми А - 1:

Image
Опис і схема різдвяного наряду для пляшки

Коли довжина полотна досягне 22 сантиметри, закінчуємо малюнок двома рядами пряжею червоного кольору і переходимо на білий колір. В'яжемо один ряд лицьовими петлями, за тим продовжуємо в'язати резинкою 1 лицьова на 3 виворітних. Через два ряди скорочуємо кількість петель до 45-ти і переходимо на резинку 1 на 2. В'яжемо два ряди, скорочуємо ще 15 петель і переходимо на резинку 1 на 1. Продовжуємо в'язати резинкою поки загальна довжина не досягне 30 сантиметрів. Закінчуємо в'язання рядом із лицьових петель і закриваємо петлі.

Друга пляшка: Набираємо 60 петель пряжею червоного кольору. Перший ряд в'яжемо лицьовими петлями, а потім продовжуємо в'язати 3 ряди резинкою 1 на 1. Далі знову один ряд лицьовими петлями, а потім продовжуємо в'язати за схемою А-2. Таким чином повторюємо 3 рази (3-й раз в'яжемо не пров'язуючи останній ряд). Закінчуємо малюнок двома рядами пряжею червоного кольору і переходимо на резинку 1 лицьова на 3 виворітних петлі. Через два ряди скорочуємо кількість петель до 45-ти і переходимо на резинку 1 на 2. В'яжемо два ряди, скорочуємо ще 15 петель і переходимо на резинку 1 на 1. Продовжуємо в'язати резинкою, поки загальна довжина не досягне 30 сантиметрів. Закінчуємо в'язання рядом із лицьових петель.

Для
інше
Що є в шаблоні
Опис
Схема
Рейтинг
Average: 4 (1 vote)
Розділ
Comments