Шарф з бахромою і косою

Автор: margo1989 , дата: пт, 01.10.2020 - 14:08 109 переглядів
Image
Шарф з бахромою і косою

Цей ефектний і вигадливий шарф, щедро прикрашений бахромою і кіскою, ви зв'яжете із захопленням і будете носити із задоволенням. Він підійде як до ніжного і романтичному образу, так і для повсякденного носіння. Також шарф можна замовити майстрові, який зв'яже його для Вас. Якщо ця пропозиція зацікавила - звертайтеся до нас, ми з задоволенням Вам допоможемо.

(Не забуваємо в'язати зразок візерунка шарфа і в процесі в'язання звіряємо полотно з схемою крою або бажаними розмірами.)

Довжина шарфа без бахроми 140 см, ширина 34-35 см.

Для в'язання нам знадобитися: 550 грам пряжі сірого кольору, в складі якої 50% вовни і 50% поліакріла, метражем 230 метрів в 100 грамах, а так же спиці №4, голка для пришивання гудзиків та 2 гудзики діаметром 4 сантиметри.
Візерунок хусткової в'язки, всі ряди - лицьові петлі.

Image
Шарф з бахромою і косою
Image
Шарф з бахромою і косою
Image
Шарф з бахромою і косою

Опис роботи

Набираємо на спиці 59 п., Провязать 7 р. хусткової в'язкою.
8-й ряд: 5 п. Осіб., Наступні 22 п. Закрити, 5 п. Осіб., 22 п. Закрити, 5 п. Осіб.
9-й ряд: 5 п. Осіб., Набираємо на спицю 22 п. Замість закритих в попередньому ряду, 5 п. Осіб., Набираємо 22 п. Замість закритих в попередньому ряді. 5 п. Лип.
10-15-й ряди в'язати лицьовими.
Рапорт узору починаючи з 8-го по 15-й ряд повторюємо до повного вив'язування шарфа.

Збираємо: Дов'язати полотно шарфика, вибираємо будь-яку зі смуг щоб оформити косички. Для цього на початку шарфика піднімаємо першу подовжню смугу і витягаємо з під неї наступну, з отриманої петлі витягуємо наступну смугу і так до кінця шарфа. Щоб косичка не розпадається, закріплюємо її на початку і в кінці шарфа. Потім у цьому місці зверху пришиваємо гудзик. Для кожної кисті готуємо по 10 ниток довжиною 100 см, звертаємо їх навпіл, простягаємо отриману петлю через місця, відмічені на шарфі буквами «а», «б», «в», і простягаємо всю пасмо через витягнуту петлю. У місцях, відзначених буквою «г» (початок і закінчення плетіння «кіс» з горизонтальних смуг шарфа), робимо пасма з 30 відрізків ниток по 100 см, витягуємо їх з отриманих петель кіс. частково плетемо просту косичку довжиною 22 см, в'яжемо закінчення косички нитками, решті відрізок залишаємо у вигляді бахроми. У місцях кріплення цієї косички пришиваємо гудзики.

Image
схема і опис шарфу з бахромою і косою
Для
для жінок
Що є в шаблоні
Опис
Схема
Рейтинг
Average: 4 (1 vote)
Comments