Затишний снуд - хомут з косами

Автор: kristina , дата: нд, 01.12.2020 - 13:29 76 переглядів
Image
Затишний снуд - хомут з косами

Назва снуд цілком відповідає його якостям. Він дуже теплий, м'який і затишний, незамінний для тих дівчат, які ненавидять шапки через те, що вони псують зачіску. Затишний снуд -Хомути замінює теплий шарф, який не парить і дуже зручний, тому що не бовтається між ніг.

Image
Затишний снуд - хомут з косами

Для в'язання знадобиться: 300 грам пряжі в складі якої 100% шерсть, метражем 200 метрів в 100 грамах, кругові спиці № 4, так само гачок № 1 і № 3.5 і голка для зшивання.
Ширина снуд в складеному вигляді становитиме 40 сантиметрів, висота 50.

Image
Затишний снуд - хомут з косами

Починаємо в'язання з набору петель: набираємо 144 петлі італійським способом, замикаємо в коло і в'яжемо 15 рядів гумкою 2 на 2.
Візерунки в'яжемо наступним чином: коси в'яжуться з 6-и лицьових петель, перехлест робимо через кожні 6 рядів, в проміжках між косами 6 виворітних петель, всього маємо отримати 5 кіс. Перед початком і після кіс в'яжемо ажурну облямівку: 1-й ряд - в'яжемо лицьовою 2-е петлі разом, потім робимо 1 накид; 2-й ряд - в'яжемо так, як дивляться петлі; 3-й ряд - робимо 1 накид, далі пров'язуємо лицьовою 2-е петлі разом; 4-й ряд - в'яжемо так, як дивляться петлі; таким чином в'яжемо з 1-го по 4-й ряд, потім - хусткової в'язкою.

Image
Затишний снуд - хомут з косами

Закінчуємо в'язання гумкою 2 на 2, якій пров'язуємо 15 рядів.

Image
Затишний снуд - хомут з косами

Для декору необхідно пов'язати шнурок будь-яким способом, прикрасити його дерев'яними намистинами, і за допомогою гачків вставити його в снуд відступаючи від краю 2 -3 сантиметра.

Бажаємо приємного в'язання!

Для
для жінок
для чоловіків
Що є в шаблоні
Опис
Рейтинг
Average: 5 (1 vote)
Comments